Wystawa „Rozpoznaj swojego nauczyciela” i „Serca dla naszych pedagogów”

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole została zorganizowana nietypowa wystawa pt. „Rozpoznaj swojego nauczyciela”. Uczniowie mieli za zadanie określić jak największą liczbę nauczycieli na podstawie ich zdjęć z dzieciństwa.

Zdjęcia wywieszone zostały na tablicach w auli szkoły. Wystawa cieszyła się dużym zainteresowaniem i stanowiła nie lada wyzwanie dla naszych wychowanków. Była też wyśmienitą zabawą dla uczniów, wywołała uśmiech na twarzach nauczycieli oraz tych, którzy gościli na terenie naszej szkoły. Nikomu nie udało się rozpoznać wszystkich nauczycieli. Nie było to bowiem proste zadanie.

Wystawę fotografii uświetniły pięknie wykonane serca z życzeniami. Prace zostały zrobione przez przedstawicieli klas 4-7. Uczniowie ozdobili serca kwiatami, ciepłymi słowami, wymyślonymi rymowankami czy cytatami, a oto jeden z nich:

„Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze”.

Za te piękne prace i życzenia dziękują z całego serca wszyscy nauczyciele!

Elżbieta Kalita