Warsztaty o pojazdach elektrycznych i hybrydowych

W dniu 15 grudnia 2017r. absolwent naszej szkoły Pan Jan Olewiński zaprezentował uczniom klas VII ofertę Politechniki Warszawskiej.

Aktualnie  jako student   Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych o specjalizacji - Inżynieria Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych. (przyszłościowe rozwiązania, innowacyjne technologie) przedstawił  dzieciom  w formie prezentacji i dyskusji najnowsze osiągnięcia w zakresie budowy samochodów elektrycznych. Podkreślał wagę nauki i samodzielności w dochodzeniu do wiedzy. Niespodzianką przygotowaną przez Pana Jana była możliwość obejrzenia elektrycznej Tesli sprowadzonej specjalnie na ten dzień do Szkoły Podstawowej nr 341.