Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów klas III

Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów klas trzecich – 18 grudnia 2018 r.

Koncert był wprowadzeniem,  Nas wszystkich,  w niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Znane polskie kolędy oraz zabawne pastorałki wypełniły swymi dźwiękami aulę naszej szkoły. Prowadząca koncert p. Anna Gajewska wraz z uczniami recytującymi piękne wiersze i śpiewającymi znane kolędy i pastorałki stworzyli serdeczną, świąteczną atmosferę, którą mogli odczuć wszyscy przybyli, zaproszeni goście wraz panią Dyrektor Urszulą Lipką.

Koncert uświetnił, poza prezentacjami  klas,  występ dwóch solistek; Aleksandry Tomaszewskiej z klasy 3 a, która na pianinie zagrała kolędę „Gdy się Chrystus rodzi” i Blanki Mrozowskiej, uczennicy  z klasy 3 d, która zaśpiewała kolędę „Gdy śliczna Panna”.