Uroczyste obchody Święta Niepodległości

W dniu 8 listopada 2017 odbyła się w naszej szkole uroczystość obchodów 99. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Dzień ten, to symbol walki o wolność, znak wiary i zwycięstwa. Szczególnego znaczenia nabierają wtedy słowa: patriotyzm, niepodległość, walka o wolność, poświęcenie. Aby te bohaterskie czyny i wzniosłe słowa pozostały w naszej pamięci, uczniowie klasy VIIa i VIIb przygotowali pod opieką p. Agnieszki Tarasiuk program artystyczny. Oprawę muzyczną stanowiły pieśni patriotyczne w wykonaniu chóru szkolnego pod kierunkiem p. Anny Martko.
Ta wyjątkowa lekcja historii pozwoliła zrozumieć rozterki i uczucia walczących o niepodległość oraz była wyrazem pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dziś w wolnej Polsce.

klasy 4-7

klasy1-3