1% podatku

Szanowni Państwo

Nasza szkoła od lat bierze udział w akcji pozyskiwania funduszy z 1 % podatku, organizowaną przez FUNDACJĘ ROSA  pod nazwą  „TWOJA SZKOŁA” na rzecz polskich szkół.

Naszym celem jest przekonanie jak największej liczby rodziców, opiekunów i członków lokalnej społeczności, aby przekazywali swój 1% z podatku na wspieranie naszej placówki.

Informujemy, iż nasza placówka w ramach programu „Twoja Szkoła” dzięki Państwu otrzymała za rok podatkowy 2018 kwotę 5698,10 zł.

Pozyskane środki z podatku przeznaczane będą  na zakup i wymianę ekranów multimedialnych, laptopów - do celów dydaktycznych i programów  edukacyjnych, służących do nauki zarówno informatyki jak i innych przedmiotów.

Ośmieleni sukcesami z lat poprzednich  zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o dalszy udział w tej akcji. W ten sposób zagospodarowany odpis od podatku spożytkują   Państwa dzieci, ucząc się w nowoczesnej szkole, mając do dyspozycji lepiej wyposażone klasy, pracownie językowe, komputerowe  i bibliotekę multimedialną.

130346 - to kod identyfikacyjny naszej placówki. Wpisanie go do zeznania podatkowego dla FUNDACJI ROSA  53-010 Wrocław ul.  Ołtaszyńska 7 KRS: 0000207472  NIP: 7732322126 usprawni identyfikację przekazanych odpisów dla naszej szkoły.

Dyrektor i Grono Pedagogiczne
Szkoły Podstawowej Nr 341