Informacje dla rodziców przed rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie.
1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Inauguracja odbędzie się w małych grupach z wychowawcą.
Szczególnie pragniemy powitać najmłodsze dzieci – pasując je na uczniów klas I.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie.

1 września rozpoczynamy nowy rok szkolny. Inauguracja odbędzie się w małych grupach z wychowawcą (informacje na stronie internetowej szkoły).
Szczególnie pragniemy powitać najmłodsze dzieci – pasując je na uczniów klas I.

Obecnie, powrót do szkoły jest rzeczą trudną dla nas wszystkich.
Wracamy w atmosferze nadziei, ale i niepewności związanej z rozwojem sytuacji epidemicznej w naszym mieście.

Przygotowujemy szkołę na kilka wariantów, w zależności od sytuacji jaka nastąpi:

1. Model nauki tradycyjny
  2. Model nauki zdalnej
  3. Model nauki hybrydowej

Decyzje o formie realizacji kształcenia podejmowane będą wraz z rozwojem sytuacji w placówce. Na bieżąco będziecie Państwo informowani o sytuacji w szkole i zmianie formy nauczania. W szkole opracowano procedury i regulaminy na podstawie wytycznych Sanepidu, MEN, Kuratorium.

Dbając o bezpieczeństwo dzieci i pracowników, od 1 września wprowadzam na terenie szkoły w miejscach wspólnych i szatniach obowiązek noszenie maseczek.

Uczeń po wejściu do klasy zdejmuje maseczkę.

Również od 1 września jest zakaz wchodzenia do szkoły Rodziców, Opiekunów, Dziadków. Pracownicy będą odbierali najmłodsze dzieci (oddziały „0” i klasy I ) w ustalonym miejscu. (Nie dotyczy to zebrań rodziców).

Spotkania z nauczycielami i pracownikami szkoły mogą się odbywać po uprzednim umówieniu się telefonicznie lub mailowo.

Mam nadzieję, że dzięki respektowaniu wszystkich zaleceń, uchronimy się od sytuacji trudnych i przetrwamy pandemię, czego sobie i Państwu życzę.

Krystyna Gawrjołek

Dyrektor SP 341