Szkolny etap konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka” klas 4-7

28 lutego w bibliotece szkolnej odbył się szkolny etap 41. konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. W konkursie brali udział uczniowie klas IV-VII.

Do rywalizacji na najciekawszą interpretację wiersza stanęło aż 46 uczniów. Recytatorzy przedstawiali jeden dowolnie wybrany wiersz lub fragment prozy. Komisja konkursowa  w składzie: Małgorzata Mrozowska, Renata Śmiałkowska-Budnicka , Alina Ksepka i Urszula Kamińśka z przyjemnością wysłuchała uczniowskich deklamacji. Jurorzy oceniali dobór repertuaru, interpretację utworu, kulturę mowy i ogólny wyraz artystyczny.

Do kolejnego etapu (dzielnicowego) zakwalifikowali się:

• Alicja Wójcik - kl. 5d
  • Elena Włodarczyk - kl. 5d
  • Sandra Trattou -  kl. 5b
  • Monika Wegrzyn -  kl. 4f
  • Karonia Węgrowska - kl.5b

Wyróżnienia zaś otrzymali:

• Mikołaj Procner –kl4b
  • Jakub Gondek- kl. 6b
  • Julia Snopek –kl. 7b

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, a za zwycięzców trzymamy kciuki w kolejnym etapie!