Pomoc dla schroniska „Znajdki”

13 i 14 maja Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował akcję charytatywną. Zbieraliśmy karmę, środki czystości i inne potrzebne rzeczy dla schroniska „Znajdki”. Potrzeby w tym przytulisku są ogromne, psiaki i kociaki czekają w tym miejscu na nowych właścicieli, dochodzą do siebie po wcześniejszych, trudnych, a czasem nawet tragicznych przeżyciach. Dzięki uczniom naszej szkoły udało się zebrać naprawdę wiele produktów, które zostały dostarczone do schroniska 15 maja.

Ogromnie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły za zaangażowanie, pani Agacie Gajewskiej i panu Tomaszowi Latosińskiemu za pomoc w dostarczeniu wszystkich rzeczy na miejsce.

Elżbieta Kalita