Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września 2017 roku, wróciliśmy do szkoły. Dzień ten był szczególnie ważny dla pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy zasiedli w szkolnych ławach i zostali włączeni w poczet uczniów naszej szkoły. Tego dnia, tradycyjnie w obecności władz Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, przedstawicieli parafii, grona pedagogicznego oraz starszych kolegów i koleżanek odbyło się ślubowanie klas pierwszych.

W bieżącym roku szkolnym wychowawcami klas pierwszych są:

• Klasa I a - pani Magdalena CHRZANOWSKA
  • Klasa I b - pani Aneta WIŚNIEWSKA
  • Klasa I c - pani Elżbieta LASKOWSKA
  • Klasa I d - pani Elżbieta SAWICKA
  • Klasa I e - pani Małgorzata LEWANDOWSKA i Katarzyna LUDWINIAK

Odbyło się uroczyste ślubowanie. Dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście dokonali aktu pasowania na ucznia. Na pamiątkę tej uroczystości wychowawcy klas wręczyli uczniom pamiątkowe dyplomy z tarczą szkoły.
Wszystkim uczniom na nadchodzący rok szkolny życzymy niezapomnianych chwil w szkole oraz radości w zdobywaniu wiedzy. Rodzicom i nauczycielom satysfakcji i dumy z osiągnięć uczniów.