Rusz się po Świętach ze Sportowcami

„W imieniu Wydziału Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszamy na wirtualne treningi z trenerami i gwiazdami sportu – „Rusz się po Świętach ze Sportowcami!”

W związku z obecną sytuacją, nie możemy się spotkać na sali sportowej i poćwiczyć wspólnie z naszymi wspaniałymi sportowcami. Ale nie przejmujcie się, mamy dla Was niespodziankę i już od czwartku  23 kwietnia rozpoczynamy cykl treningów Rusz się po Świętach ze Sportowcami.

Znani już Wam sportowcy z poprzednich edycji, a także Ci nowi, którzy dołączyli do naszego projektu podzielą się z Wami wskazówkami, jak aktywnie spędzić czas w domu.

Mamy dla Was specjalistów z siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, karate oraz szermierki.  Sportowcy oraz trenerzy przygotują dla Was treningi z elementami swoich dyscyplin. Treningi przeznaczone będą dla całych rodzin, będziecie mogli je wykonać bez żadnych sprzętów, bezpiecznie u siebie w domu.

Treningi są wspaniałym instruktażowy materiałem jak rozwijać się w danej dyscyplinie, lub jak zacząć swoją przygodę ze sportem. Są dostosowane zarówno dla tych najmłodszych jak i dla dorosłych. Ćwiczyć mogą całe rodziny.

Zapewniamy gorącą atmosferę. Na każdy trening przygotujcie sobie ręcznik i butelkę wody – gwarantujemy pozytywne zmęczenie i uśmiechy na twarzach.

Chcemy Wam przypomnieć jak ważna jest aktywność sportowa, ruch i dobra pozytywna energia, która do Was płynie od wszystkich zaproszonych gości.

Teraz, kiedy jesteście w domach, znajdźcie czas nas chwilę sportu w swoim dziennym planie – to bardzo ważne!

Tym razem to sportowcy i trenerzy zapraszają Was do siebie, do swoich domów.

Już wkrótce zagoszczą u Was w domach:

• Jakub Kowalczyk – siatkówka
  • Paweł Mikołajczak  - siatkówka
  • Marcin Kozera – karate
  • Katarzyna Dulnik – koszykówka
  • Kacper „Kacpa” Lachowicz – koszykówka
  • Aleksandra Chmielewska – szermierka
  • Iwona Szyper – piłka nożna

Gdzie i kiedy się widzimy?

YouTube: Rusz się po Świętach ze Sportowcami

• Czwartek 23 kwietnia – 19.00
  • Wtorek 28 kwietnia – 17.00
  • Czwartek 30 kwietnia – 19.00

Zarezerwujcie sobie około 40 minut na jeden trening. Treningi są dostępne przez 24h na kanale youtube.”

Link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/214802506477494/