Spotkanie autorskie z p. Krzysztofem Petkiem

16. marca odbyło się spotkanie autorskie z panem Krzysztofem Petkiem, w którym wzięli udział uczniowie klas  I i III. Pisarz ( również dziennikarz, detektyw, podróżnik,  organizator wypraw i szkół przetrwania )  po zabawnym przywitaniu bardzo szybko nawiązał bezpośredni kontakt z uczniami. Bardzo ciekawie opowiadał o swojej pracy, różnorodnych zainteresowaniach, licznych podróżach do Brazylii, Rumunii, Syberii,  genezie jego najnowszego utworu dla dzieci „Przygody Julka. Jestem nowy”. Na koniec można było kupić książki napisane przez Pana Krzysztofa opatrzone jego autografem.

Spotkanie z Krzysztofem Petkiem często wywoływało na twarzach uczestników uśmiech, czasami wybuchały salwy śmiechu, innym razem okrzyki podziwu i zdziwienia.