OTRZĘSINY klas 4-tych

2 października uczniowie z klas czwartych wzięli udział w „otrzęsinach”, podczas których zostali poddani rozmaitym próbom odwagi, sprawności i wiedzy.

Całą imprezę przygotowała pani Elżbieta Kalita, ale w trakcie zabaw towarzyszyły jej dzielnie uczennice z klasy 6f i 6e, które okazały się bardzo pomocne.

Poszczególne klasy czwarte uczestniczyły w konkurencjach przy boku swoich wychowawców: pań – Emilii Pacochy, Liliany Dąbrowskiej, Gabrieli Jakubiak, Iwony Montewki, Beaty Kurczak oraz pana Michała Lipnickiego. Po powitaniu rozpoczęły się różne zadania, które poprowadziła, wraz z panią Kalitą, Natalia Rojczyk vel Rojek z klasy 6f.

Trzeba przyznać, że czwartoklasiści bardzo się postarali i stanęli na wysokości zadania. Wszyscy udowodnili, że zasługują na zaszczytne miano uczniów klas czwartych w Szkole Podstawowej nr 341.