Podsumowanie projektu „Bemowo – moja mała ojczyzna”

24 stycznia odbył się apel podsumowujący projekt „Bemowo – moja mała ojczyzna”. W klasach pierwszych został przeprowadzony cykl zajęć, podczas których uczniowie poznali historię Bemowa, historyczne miejsca, ważne osobistości, miejsca odpoczynku i instytucje kulturalne. Jednym z elementów podsumowania tego projektu był konkurs plastyczny. W czasie apelu uczestnicy konkursu odebrali pamiątkowe dyplomy, a ich prace można było podziwiać na wystawie na auli szkolnej.

W czasie uroczystego apelu, dzieci otrzymały także wskazówki jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe. Koledzy z klas I a i I b przygotowali program artystyczny, w czasie którego zostały zaprezentowane zimowe tańce, wiersze i piosenki.

Na zakończenia P. Dyrektor Urszula Lipka podziękowała uczniom i nauczycielom za zaangażowanie w realizację projektu, przygotowanie apelu i życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych ferii.