Grudniowe dni w 1d

Grudzień to bardzo radosny czas oczekiwania na święta. W klasie 1d grudzień minął bardzo przyjemnie. Rozpoczęliśmy od ubrania naszej klasowej choinki oraz od zrobienia prac z Mikołajem. W Mikołajki, 6 grudnia w klasie czekał na nas pod choinką - worek pełen prezentów. Tego samego dnia wybraliśmy się do kina na film „Świąteczna niespodzianka”.

W przedostatnim tygodniu robiliśmy cudowne pierniki  w „Pracowni na kole”. Uczyliśmy się też robić różne ozdoby i łańcuchy świąteczne z papieru. W grudniu także spadł pierwszy śnieg. Mogliśmy przez dwa dni bawić się na białym puchu, lepić bałwany, robić anioły i rzucać się śnieżkami. Mimo niskiej frekwencji dzielnie ćwiczyliśmy do koncertu. Szkoda, że choroby pokrzyżowały nasze plany.  Podczas wigilii klasowej 20 grudnia nakręciliśmy krótki filmik świąteczny dla rodziców. Wszystkim życzymy wesołych, szczęśliwych i zdrowych świąt.

KLASA 1 d