I Bemowskie Forum Młodzieży

23 listopada 2022r. w Szkole Podstawowej nr 82 odbyło się I Forum Młodzieży. W spotkaniu tym uczestniczyli przedstawiciele naszej szkoły  – skład Samorządu Uczniowskiego – Weronika Rogowska, Agata Podlach, Maria Kiczko oraz radny Młodzieżowej Rady Dzielnicy Bemowo – Wiktor Bogucki. Uczniom towarzyszyły panie Elżbieta Kalita i Magdalena Fechner – Miczuga.

W programie forum znalazły się - dyskusja na temat współpracy z dziećmi z Ukrainy, debata o tolerancji, problemach psychicznych wśród młodzieży, prawach ucznia. Młodzież miała okazję spotkać się z gośćmi specjalnymi – Ignacym Łukowskim, twórcą kanału na YuoTubie „Kolega Ignacy” czy Marcinem Kruszewskim, a także zadawać różne pytania i prowadzić dyskusje.