Otrzęsiny klas 4-tych

5 października odbyły się otrzęsiny klas 4-tych. Prowadzone były przez uczennice – Weronikę Rogowską i Agatę Podlach. Na początku najmłodsi musieli wykonać różne zadania przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Próbowali swoich sił w teście wiedzy na temat szkoły i nauczycieli. Wspólnie rysowali portrety/karykatury wychowawców.

Tworzyli nowoczesne stroje szkolne. Wymyślali motta swoich klas. Za wykonane zadania otrzymali certyfikaty potwierdzające przyjęcie ich do grona starszaków.

Na koniec na wszystkich czekała wspólna dyskoteka. Oprawą muzyczną zajęli się chłopcy z kl. 8h, specjaliści ds. technicznych – Staś i Nikodem. Układy choreograficzne prezentowali uczniowie z kl. 8f. Bardzo im wszystkim dziękujemy za pomoc i zaangażowanie!