• Dzień Pluszowego Misia – grupy 0

Dzieci z oddziałów zerowych obchodziły Dzień Pluszowego Misia, który przypada na 25 listopada. W tym dniu każde dziecko przyniosło swojego ulubionego Misia,  który towarzyszył im przez cały dzień. Dzieci na początku wysłuchały krótkiej historii powstania tego święta, następnie wspólnie ze swoimi pluszakami wesoło bawiły się przy muzyce, a także asystowały podczas zajęć dydaktycznych i plastycznych.

29.11.2018 19:42 | więcej »
  • Warsztaty z ceramiki – grupy 0

Dzieci z grupy 0b uczestniczyły w warsztatach z ceramiki.  Na zajęciach wykonały piękne serduszka i samodzielnie je ozdobiły.  Na  koniec dzieci miały możliwość pomalować wykonane prace.

Opracowała Magdalena Fidura

29.11.2018 19:30 | więcej »
  • 11 listopada – Święto Niepodległości w grupach 0

Dzieci z oddziałów zerowych obchodziły Święto Niepodległości . Na zajęciach wykonały piękne flagi oraz godło Polski, wspólnie odśpiewały hymn, poznały symbole narodowe oraz nauczyły się piosenki o Niepodległości.  Wiktoria Śniadoch wzięła udział w dzielnicowym konkursie plastycznym pn. „100 lat Niepodległości” . Za udział w konkursie otrzymała dyplom oraz książkę.

15.11.2018 21:35 | więcej »
  • Przedstawienie pt. „Bądź ostrożny na drodze”

Dzieci z oddziałów zerowych uczestniczyły w przedstawieniu pt. „Bądź bezpieczny na drodze” przygotowanym przez uczniów klasy 1c i 1e. Dzieci  obejrzały bardzo ciekawe przedstawienie, z którego  dowiedziały się jak należy zachować się na drodze oraz poznały znaki drogowe.

Opracowała Magdalena Fidura

08.11.2018 21:11 | więcej »
  • Wyjście oddziałów zerowych do Biblioteki Publicznej

Dzieci z oddziałów zerowych wybrały się  na zajęcia edukacyjne do Biblioteki Publicznej. Na miejscu zobaczyły jak wygląda biblioteka, dowiedziały się na czym polega praca Pani bibliotekarki oraz co trzeba zrobić żeby móc wypożyczyć książkę. Pani bibliotekarka cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania dzieci.

Opracowała Magdalena Fidura

08.11.2018 21:05 | więcej »
  • Wycieczka oddziałów zerowych do teatru
    Dzieci z oddziałów zerowych wybrały się na wycieczkę do teatru Palladium na spektakl pt.: „Czarodziej”.
    08.11.2018 20:38 | więcej »
  • Warsztaty pt. „Puszyste i kolczaste – zwierzątka domowe”

Dzieci z oddziałów zerowych uczestniczyły w warsztatach pn. „Puszyste i kolczaste – zwierzątka domowe” przeprowadzonych przez firmę Pani Katarzyny Kotkiewicz „Zwierzęta dzieciom”. Dzięki temu mogły zobaczyć jak wyglądają zwierzęta m.in. jeżyk afrykański, szynszyla, koszatniczka,  świnka morska, króliki, szczurki i myszki oraz chomiki.

09.10.2018 19:06 | więcej »
  • Warsztaty  edukacyjne „Jak wezwać pomoc”?

Dzieci wzięły udział w warsztatach pn. „Jak wezwać pomoc?” przeprowadzonych przez Straż Miejską . Uczestnicy warsztatów dowiedzieli się jakie są numery alarmowe oraz w jaki sposób wezwać pomoc w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia.

Opracowala Magdalena Fidura

09.10.2018 18:57 | więcej »