Komunikat Dyrektora szkoły dotyczący zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa

Szanowni Państwo,

w trosce o zdrowie naszych uczniów i ich rodzin w związku z rozpowszechnianiem się koronawirusa od dnia 11.03.2020 do  odwołania wprowadza się ograniczenia wstępu rodziców do placówki. Rano doprowadzamy dzieci tylko do drzwi wejściowych. Odbieramy dzieci, zatrzymując się przy drzwiach wejściowych, pracownicy będą pomocni przy organizacji wyjścia ucznia z placówki. Prosimy o zrozumienie i wsparcie działań, które mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa.

Szanowni Państwo,

o wszelkich decyzjach związanych z obecnym zagrożeniem w Polsce będą Państwo na bieżąco informowani. Na dzień dzisiejszy w naszej szkole nie zanotowano niepokojących sytuacji. Jednocześnie apelujemy do Rodziców, aby nie posyłali chorych i przeziębionych dzieci do szkoły.

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju i zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa nie będą odbywać się wszelkie wycieczki, wyjścia do kin, teatrów, muzeów, na zawody sportowe, itp. Do odwołania.