Konkurs literacki „Swoimi słowami”

Bardzo serdecznie dziękujemy naszym uczestnikom za nadesłanie prac w ramach I Edycji Warszawskiego Konkursu Literackiego SWOIMI SŁOWAMI. Ilość wspaniałych opowiadań przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.
W  związku z tym, że przedłużyliśmy na Waszą prośbę czas nadsyłania prac o dwa tygodnie, przedłużamy także termin ogłoszenia wyników. Werdykt Jury ogłoszony zostanie 25 maja.

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na prośby, które do nas docierają, przedłużamy czas przyjmowania utworów na Konkurs Literacki SWOIMI SŁOWAMI do końca kwietnia.

Serdecznie dziękujemy tym, którzy nadesłali do nas swoje utwory i czekamy na więcej.  Życzymy zdrowia i natchnienia.

Regulamin konkursu SWOIMI SŁOWAMI

Zgoda na udział w konkursi SWOIMI SŁOWAMI - SP341